O firmie

Firma UNI-TERM to niekwestionowany lider, który od lat dyktuje trendy doskonałości i najwyższych standardów w świadczeniu usług. Nasza współpraca z elitą dostawców oraz uznawanymi producentami na rynku to klucz do naszego sukcesu i gwarancja najwyższej jakości każdego zlecenia. Dzięki solidnym więziom z gigantami branży, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej próby. To właśnie ta symbioza umożliwia nam sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom i zapewnić rezultaty, które po prostu zachwycają.

Początek naszej działalności to kwiecień 1996r. Od prawie 30 lat zajmujemy się szeroko pojętą techniką grzewczą i sanitarną.

Naszym największym atutem jest kompleksowa usługa montażu gruntowych pomp ciepła wraz z odwiertami pionowymi, do których posiadamy własną wiertnicę i niezbędny osprzęt najwyższej jakości.

Posiadamy również doświadczenie w wykonywaniu instalacji technologicznych w dużych obiektach produkcyjnych i przemysłowych.

Naszym priorytetem są ekologiczne rozwiązania, które przyczyniają się do oszczędności kosztów na etapie użytkowania.

Dzięki Państwa zaufaniu, jesteśmy pionierami sprzedaży w naszym regionie, za co serdecznie dziękujemy!

W naszych instalacjach wykorzystujemy nowoczesne i energooszczędne urządzenia do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody użytkowej oraz materiały i osprzęt najwyższej jakości.

Systematyczne szkolenia i stosowanie najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku, pomaga nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dzięki kompleksowej obsłudze naszej firmy oraz zapewnieniu najwyższej jakości materiałów oszczędzamy Państwa czas i pieniądze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu